Hoşgeldiniz.

Emekli Sandığı - Tüp Bebek ile ilgili önemli bilgiler Emekli Sandığı Tüp Bebek ile ilgili önemli bilgiler Tüp Bebek Ve Emekli Sandığı Sağlık hizmetlerini Emekli

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Emekli Sandığı - Tüp Bebek ile ilgili önemli bilgiler

  Sponsorlu Bağlantılar
  Emekli Sandığı - Tüp Bebek ile ilgili önemli bilgiler

  Emekli Sandığı
  Tüp Bebek ile ilgili önemli bilgiler
  Tüp Bebek Ve Emekli Sandığı


  Sağlık hizmetlerini Emekli Sandığı üzerinden alıyor iseniz kurumunuzun sağladığı haklardan yaralanabilmeniz için Üniversite Hastaneleri veya Sağlık Bakanlığına bağlı Eğitim ve Araştırma HastanelerindenEmekli Sandığı - Tüp Bebek ile ilgili önemli bilgiler "tüp bebek uygunluk raporu" almanız gerekmektedir. Bu rapor size iki sebeple gereklidir:
  Bakımlıyız.Com - Emekli Sandığı - Tüp Bebek ile ilgili önemli bilgiler
  · Bu rapor ile Tüp Bebek tedavisi için yapacağınız harcamaların 1100 YTL lik bölümünü kurumunuz karşılayacaktır. Yine tedavi sırasında erkekten ameliyat ile sperm elde edilmesi gerektiği durumlarda mikro TESE ameliyatının 600 YTL lik bölümü kurumunuz tarafından karşılanacaktır.

  · Tedavi süresince kullanılacak hormon ilaçlarını alabilmeniz için ilaç raporuna" gereksiniminiz olacak. Bu raporun hastanemizde çıkartılabilmesi için yine yukarıda sözü geçen rapora gereksinimiz var. Heyet raporunuzEmekli Sandığı - Tüp Bebek ile ilgili önemli bilgiler kurumunuzdan alacağınız sevkEmekli Sandığı - Tüp Bebek ile ilgili önemli bilgiler sağlık karneniz ve iki adet vesikalık fotoğrafınız ile başvurmanız durumunda ilaç raporunuz iki gün içerisinde hastanemizde hazırlanmaktadır. İlaç raporunuzun olması halinde ilaç bedelinizin %80 lik kısmını Emekli Sandığı ödeyecek sizin sadece % 20 oranında katkı payı ödemeniz gerekecektir.

  Üniversite Hastaneleri veya Sağlık Bakanlığına bağlı Eğitim ve Araştırma HastanelerindenEmekli Sandığı - Tüp Bebek ile ilgili önemli bilgiler alacağınız "tüp bebek uygunluk raporu" nda iki kadın hastalıkları ve doğum uzmanı ile bir üroloji uzmanının onayı olmalı ve ayrıca kullanılacak ilaçlar belirtilmelidir. Tedaviye gelirken bağlı olduğunuz kurumdan sevk alarak gelmeniz gerekmektedir.

  ALıntıdır.

  Paylaş Facebook Twitter Google 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 

<b>Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin</b> Yorum Yaparak Bu Konunun Geliştirilmesine Yardımcı Olabilirsin


:

Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Bu Sitede Ticari Faaliyet Yürütülmez